Gizlilik Koşulları

ceremitravel.com üzerinden yaptığınız tüm alışverişlerde vermiş olduğunuz kişisel bilgileriniz (kredi kartı, TC no vb.) güvenlik ve gizlilik adına asla 3.şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Gizlilik Koşulları ceremitravel tüm bölümlerinde geçerlidir. Kibris.com adresini kullanarak, sitemize üye olduğunuzda gizliliğe ilişkin tüm yükümlülüklere ve uygulamalara sadık kalacağınızı kabul etmiş sayılırsınız. Bu nedenle de ceremitravel.com’ u otel ya da tur rezervasyonu yapmak veya uçak bileti almak için tercih etmenize neden olan güven duygusu bizler için oldukça önemlidir. Sizlerin güveni ve en önemlisi güvenliği için bizler hiçbir bilginizi başkaları ile paylaşmamaktayız.

Kişisel Bilgilerin Kullanılabilirliği

ceremitravel.com ailesi olarak bizler; rezervasyonunuzu tamamlamak amacıyla ve kanunen gerekli ifşaat, adli soruşturmalar, celp ve mahkeme kararları dışında hiçbir iletişim bilginizi ve kredi kartı bilginizi üçüncü şahıslar ile paylaşmamaktayız. Sitemize üye olurken ya da satın alımlarınızı yaparken kullandığınız tüm bilgilerinizi, bizler güvence altına almak amacıyla uygun iş sistemleri, prosedürleri ve uygulamalarını tercih etmekteyiz.  Dolayısı ile iletişim bilgileriniz,kredi kartı bilgileriniz ya da kişisel tüm bilgileriniz bize bu bilgileri şifreleyen güvenli bir sunucu protokolü aracılığıyla iletilmektedir. Kullanılan bu şifreleme yöntemi “Secure Socket Layer (SSL)” teknolojisidir.  Bu teknoloji; sunucu ve ağımıza yetkisiz girişlerin tümünü izlemek ve tespit etmek üzere oluşturulmuş bir teknolojidir.

SSL’ den faydalanabilmek için tarayıcınızın SSL’ i destekliyor olması ve SSL seçeneğinizin aktif hale getirilmiş olması gerektiğidir. Kibris.com Gizlilik ve Güvenlik Şartlarını güncellemek suretiyle her an değiştirebileceğinden;  Kullanıcıların güncel şartları kontrol etmek için şu anda bulunduğunuz bu sayfayı belirli aralıklarla ziyaret etmesi gerekmektedir. İşbu Gizlilik Şartları, Kullanım Şartları ile birlikte bir bütündür ve birlikte yorumlanmalıdır.

Alışveriş esnasında kullanılan Kredi kartı bilgileriniz ise sitemizden bağımsız olarak, son yılların en güvenli kredi kartı ödeme sistemi olan 3D Secure sistemiyle şifrelenip bankalara ulaşır ve bu bilgiler direkt olarak bankaların sunucularından geçtiği için, bankalar dışında hiçbir şekilde görüntülenemez,kopyalanamaz, saklanamaz ve depolanamaz. Kısacası bu sistem sayesinde ne biz ne de başka bir 3. şahıs hiçbir bilgiyi edinemez.

Aşağıda bahsedeceğimiz maddelerde bulunan tüm bilgiler güvenli bir ortamda saklanmaktadır;

Satışınızın işleme konulması ve hesabınızın yönetilmesinde alınan bilgiler, işlemlerinizle ilgili olarak gerekli istatistiklerin yapılabilmesi ve tarafınızla olan bağlantımızın devamını sağlayabilmek için bağlantı listelerinin oluşturulması, site kullanımı ile ilgili ticari istatistik ve analizlerin bir araya getirilmesi,kimlik doğrulaması, site aracılığı ile edinilen kişisel bilgilerinizi Kibris.com ve ona bağlı şirketlerin ortak ve acentelerinin sağlamış olduğu diğer ürünler veya hizmetler hakkında sizi bilgilendirmek ya da şu anki ürünlerimiz, hizmetlerimizin satışı ve kampanya duyurularımızı iletmek amacıyla kullanabiliriz.
ceremitravel.com’u kullanarak gösterdiğiniz ilgi ve sonsuz güven için siz değerli müşterilerimize teşekkür eder;  İşbu bildirimde açıklanan tüm konulara ilişkin yorumlarınız, sorularınız, şikayetleriniz veya önerileriniz konusunda da her zaman bize başvurabilirsiniz.

Facebook Instagram WhatsApp WhatsApp
Shop
× Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?