Kullanım Koşulları

Bu web sitesini (Ceremi Travel) kullanmak için lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. Bu SİTE’de sunulan hizmetlerden yararlananlar veya herhangi bir şekilde SİTE’ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.

Kullanım koşulları

Bu SİTE’de sunulan hizmetler Ceremi Rent a Car Şti Ltd. (bundan böyle kısaca “Ceremi Travel” olarak anılacaktır) tarafından sağlanmaktadır ve SİTE’nin yasal sahib i”Ceremi Travel” olup, SİTE üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi “Ceremi Travel” a aittir.

İşbu kullanım koşullarını “Ceremi Travel” gerektiği zaman değiştirebilir; ancak bu değişiklikler düzenli olarak SİTE’de yayınlanacak ve aynı tarihten itibaren geçerli olacaktır

SİTE hizmetlerinden yararlanan ve SİTE’ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, “Ceremi Travel” tarafından işbu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

“Ceremi Travel”, bu SİTE’ de yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Facebook Instagram WhatsApp WhatsApp
Shop
× Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?